| Package Dimensions LxWxH | 13.46x6.61x5.98 Inches |
|---|---|
| Number of Cups | 1 |
| Power Source | Wall Plug-in |
| Coffee Type | Ground Coffee |
| Color | Peanuts 2 Mugs |
| Brewing Time | 2 min |
| Material | Plastic |
| MPN | CM2-PEA-SN1 |
| Item Depth | 5.83 in |
| Weight | 2.71 Pounds |
| Brand | Uncanny Brands |
| EAN | 0840790122663 |
| ISBN | 0840790122663 |
| Item Height | 8.9 in |
| Model | CM2-PEA-SN1 |
| Type of Coffee Made | Coffee |
| Features | Water Tank |
| Components Included | User Manual |
| Power | 350 W |
| Item Width | 6.3 in |
| UPC | 840790122663 |
Check the listing for details. New Peanuts New Single Cup Coffee Maker Gift Set with 2 Mugs. Color: Peanuts 2 Mugs, Condition: Open box. Listed at 39.99 USD. New Peanuts New Single Cup Coffee Maker Gift Set with 2 Mugs. It is brand new open box to take pictures