| Screen Resolution | 178 x 220 |
|---|---|
| Frequency Range | 1.92 GHz to 1.93 GHz |
| Screen Size | 2" |
| Power Source | AC Adapter |
| Color | Black |
| Number of Handsets | 1 |
| Speakerphone | Local three-way audio conferencing |
| MPN | 2200-49235-001 |
| Brand | Poly |
| Series | VVX D230 |
| Digital Answering | Caller ID |
| Type | Handset |
| Unit Type | Unit |
| Telephone Frequency | 1.9 GHz |
| Model | 89B48AA#ABA |
| Expandable Handsets (max) | Up to 10 |
| Features | Wireless, VOIP |
| Corded or Cordless | Cordless |
| Unit Quantity | 1 |
| Screen Type | TFT LCD |
| Country of Origin | China |
| UPC | 196188444603 |
Check the listing for details. NEW Poly VVX D230 DECT VOIP Phone Handset with Charging Dock - 89B48AA#ABA. Color: Black, Condition: New, Made in China. Listed at 29.99 USD. Works with Poly VVX D230 Base Stations. Includes Charging Cradle & Power Adapter. NEW FACTORY SEALED. Key Features.