| Color | White |
|---|---|
| Item Length | 4 in |
| Brand | All Access Trading |
| Mounting | Freestanding, Tabletop |
| Frame Color | White |
| Type | Compact |
| Item Height | 4 in |
| Frame Material | Plastic |
| Style | Modern |
| Features | Portable, Magnifying, Folding |
| Item Width | 0.5 in |
| Lighting Technology | LED |
Check the listing for details. New Portable 5X Magnifying LED Light Make Up Travel Compact Folding HD Mirror. Color: White, Condition: New. Listed at 12.59 USD. It is a thoughtful gift for your wife, mother, girlfriend or best buddy.