| Colour | Black |
|---|---|
| Brand | Unbranded |
| Compatible Bike Type | mountain bikes |
| Material | thick soft rubber |
| Set Includes | 1*Chain guard |
| Item Length | 222mm |
| Number of Items | 1 |
| Item Weight | 16g |
| Item Width | 20mm |
| Part Type | Hub |
Check the listing for details. New Practical Chain guard Bicycle Cover Cycling Environmentally friendly. Color: Black, Condition: New. Listed at 8.93 USD. Use scene: cycling. 1 Chain guard. The real color of the item may be slightly different from the pictures shown on website caused by many factors such as brightness of your monitor and light brightness.