| Size | K6(35*11cm) |
|---|---|
| Available Regions | Car, Home, Shop, Restaurant |
| Bulb Life Hours | Up to 30,000 Hours |
| Color | Black |
| Display Model | Static Text, Dynamic Text, Emoji, Pictures |
| Features | DIY, Flexible, Road Legal, Rust-Resistant |
| Illumination Type | LED |
| Industry | Business Hours/Status |
| Input | DC 5V 3A (Max) |
| Lamp Brightness | 600-1000cdm² |
| Light Color | Multicolor |
| Material | Epoxy Resin Adhesive |
| Model | Scrolling LED Sign Panel |
| Number of Bulbs | More Than 100 |
| Placement on Vehicle | Rear Window |
| Power Cord Length | 5M |
| Power Supply | USB |
| Programming Method | App, Voice Control |
| Screen dot spacing | P4.5 |
| Screen Dots | 32*16/64*20/96*16 Optional |
| Shape | Rectangular |
| Sign Style | Decal & Sticker |
| Style | Art Deco |
| Type | LED Screen |
| Universal Fitment | Yes |
| Vintage Part | No |
| Voltage | 12 V |
| WaterprooF | IP65 |
| Wattage | 5W |
Check the listing for details. New Programmable LED Display Devil Eyes Light Cars Flex Screen For Car Window US. Color: Black, Condition: New. Listed at 31.99 USD. Ideal for personalized lighting decorations in vehicles or creative ads. Regularly updated with new content. The remote allows quick customization of patterns and text-perfect for customize designs with adjustable brightness.