| Appliance Capabilities | Blend, Chop |
|---|---|
| Power Source | Electric |
| Color | Clear |
| Material | Plastic |
| MPN | NA |
| Appliance Uses | Smoothie |
| Item Depth | 4 in |
| Number of Speeds | 1 |
| Brand | Ninja |
| Type | Replacement Lid |
| Capacity | 16 oz |
| Manufacturer Warranty | None |
| Voltage | 120 V |
| Item Height | 12 in |
| Model | QB900B |
| Number of Blades | 1 |
| Features | Dishwasher Safe, Dishwasher-Safe Parts |
| Country/Region of Manufacture | China |
| Number of Items | 1 |
| Components Included | Blender |
| Power | 450 W |
| Item Width | 14 in |
| Number of Settings/Programs | 0 |
Check the listing for details. Ninja Food Processor Master Prep QB900B Replacement Lid 16 oz. Color: Clear, Condition: Used. Listed at 14.55 USD. Ninja Food Processor Master Prep QB900B Replacement Lid 16 oz. Condition is Used. Shipped with Standard Shipping.