| Model Name | Ninja |
|---|---|
| Package Dimensions LxWxH | 6.2x6.2x2.5 Inches |
| Appliance Capabilities | Shred, Slice |
| Part Number | BL773CO |
| Included Components | Blender Disc |
| Size | 6 Inches |
| Color | Silver |
| Material | Stainless Steel |
| Appliance Uses | Vegetable |
| Brand | Ninja |
| Type | Shred Disc |
| Care Instructions | Dishwasher Safe |
| Capacity | 64 oz |
| Model | Ninja Kitchen Systems BL773CO BL681A BL687CO |
| Features | Dishwasher Safe |
| Components Included | Shred Disc |
| Number of Items | 1 |
| Power | 1500 W |
| Country of Origin | China |
Check the listing for details. Ninja Kitchen Systems Shredding Grating Disc Reversible BL773CO BL681A BL687CO. Color: Silver, Condition: Open box, Made in China. Listed at 19.95 USD. New Unused