| Brand | Ninja |
|---|---|
| Type | Loaf Pan |
| Shape | Rectangular |
| Color | Black |
| Material | Metal |
| Item Length | 8.5 in |
| Item Depth | 2.75" |
| Surface Coating | Nonstick coating |
| Item Width | 4.5 in |
| Country of Origin | China |
Check the listing for details. Ninja Rectangular Metal Nonstick Loaf Baking Pan 4.5" x 8.5" x 2.75". Color: Black, Condition: Used, Made in China. Listed at 14.95 USD. Please see pictures for best description.