| Bag Width | 14 in |
|---|---|
| Character | Mario |
| Bag Height | 19in |
| Closure | Zip |
| Size | Large |
| Color | Multicolor |
| Material | 100% Polyester |
| Bag Depth | 17in |
| Accents | Strap, Zipper, Graphics |
| Vintage | No |
| Brand | Nintendo |
| Department | Unisex Kids |
| Model | Nintendo Super Mario |
| Style | Backpack |
| Theme | Cartoon, TV & Movie Characters |
| Character Family | Super Mario |
Check the listing for details. Nintendo Super Mario Backpack Large Mario on Front with Computer Compartment. Color: Multicolor, Condition: Pre-owned - Good. Listed at 10.95 USD.