| Rank | Rank S |
|---|---|
| coler | Gray |
| Platform | Nintendo Switch |
| Color | select color |
| MPN | HAC-001 |
| Item Depth | 0.55 in |
| Brand | Nintendo |
| Type | Handheld System |
| Region Code | Region Free |
| Unit Type | Unit |
| Item Height | 4 in |
| Model | Nintendo Switch |
| Connectivity | Wireless, HDMI |
| Charger Included | Yes |
| Features | Wi-Fi Capability |
| Storage Capacity | 32 GB |
| Country/Region of Manufacture | Japan |
Check the listing for details. Nintendo Switch UNPATCHED V1 HAC-001 Console Joy-con AC Adapter Rank Select. Color: select color, Condition: Used. Listed at 132.00 USD. Product quality rank -----------------------------------. C - Product in working order, but scratches and discoloration visible. ・No undervalue No checkmark gift.