| Country of Origin | China |
|---|---|
| Brand | NiteCore |
| Type | Battery Magazine |
| Item Height | 3.91" |
| Color | Black |
| MPN | FNC-NBM41-BK |
| Item Length | 1.97" |
| Item Width | 2.15" |
| Item Weight | 1.89oz |
Check the listing for details. Nitecore NBM41 Magazine Organizer - Black. Color: Black, Condition: New, Made in China. Listed at 10.95 USD. NiteCore NBM41 Black x 1. Tie loop can be used as a fastener. Hook and Loop Strap x 1.