| Brand | NiteCore |
|---|---|
| Type | Battery Magazine |
| Item Height | 3.91" |
| Color | Yellow |
| MPN | FNT-NBM41-YL |
| Item Length | 1.97" |
| Item Width | 2.15" |
| Item Weight | 1.89oz |
Check the listing for details. Nitecore NBM41 Magazine Organizer - Yellow. Color: Yellow, Condition: New. Listed at 10.95 USD. NiteCore NBM41 Yellow x 1.