| Color | white |
|---|---|
| Brand | Unbranded |
| Type | Mop Holder |
| Material | ABS |
| Number in Pack | 1 |
| Suitable For | Mops Brooms Cleaning Tools |
| Country of Origin | China |
| Item Height | 5cm |
| Item Length | 4.5cm |
| Size | 5cm x 4.5cm |
| Features | No Drill Installation Wall Mount |
| Style | Modern |
| Department | Home Organization |
Check the listing for details. No Drill Mop Holder Wall Mount Adhesive Storage Organizer Modern Home. Color: white, Condition: New, Made in China. Listed at 4.55 USD. Description: 100% Brand New and high quality. Features: Material: ABS+ Traceless patch Color: White, grey Size: The main body is 5cm*4.5cm, the back glue is 6cm*6cm (1 inch =25.4mm or 1mm = 0.0393 inch) Package Includes: 1 x Mop Rack Notice: 1. Please allow 2-3% error due to manual measurement. Please make sure you do not mind before you bid. 2. The colors may have different as the difference display, please understand.