| Return shipping will be paid by | Buyer |
|---|---|
| All returns accepted | Returns Accepted |
| Item must be returned within | 30 Days |
| Refund will be given as | Money Back |
| Brand | BSN |
| Active Ingredients | Natural and artificial flavor |
| Type | Health & Beauty > Vitamins & Lifestyle Supplements > Sports Suppl |
| Formulation | Powder |
| Ingredients | Natural and artificial flavor |
| MPN | BSN01093 |
| Flavor | Cherry Bomb |
| Features | Health & Beauty |
| Dosage | 1.11 lb (504 g) |
| Volume | 1.11 lb (504 g) |
| Expiration Date | 11/01/2024 |
| Package Quantity | 1.11 lb |
| Product | Pre-Workout Supplements |
Check the listing for details. No-Xplode VASO, Ultimate Pump Pre-Workout, Cherry Bomb, 1.11 lb (504 g). Condition: New. Listed at 45.94 USD. 8 g L-Citrulline // 3.2 g Beta-Alanine // 300 mg Caffeine Artificially Flavored Dietary Supplement Peak Muscle Pumps Intense Focus Explosive Energy Train Harder, Longer Maximum Performance NO3T Nitrate Building muscle requires proper nutrition and the best workouts. Who doesn't want an outrageous pump during an amazing workout? Many pre-workout supplements deliver energy and focus, but fail to deliver the pump you are after. Thanks to N.O.-XPLODE VASO your search is over! N.O.-XPLODE VASO is scientifically engineered to deliver real pumps, as well as the power to drive energy, endurance, focus and muscle performance. You get exactly what you need every time! What really separates N.O Our eBay Store About Us Contact Us Add to Favorite Sellers Supplement FactsServing Size: 21 g (About 1 Scoop)Servings Per Container: 24 Amount Per Serving%Daily ValueCalories 5 Total Carbohydrate 1 g