| gpsr_safety_attestation | true |
|---|---|
| color | Mint (monthly calendar + weekly block) starts on Monday |
| target_audience | students, working adults |
| binding | unknown_binding |
| model_year | 2026.0 |
| package_level | unit |
| batteries_required | false |
| manufacturer | Japan Management Association Management Center |
| Brand | Japan Management Association Management Center |
| number_of_items | 1.0 |
| Size | 13.3cm x 18.8cm |
| paper_size | Japanese B-series size, 182 x 128mm |
| item_package_quantity | 1.0 |
| part_number | 9858 |
| paper_dimensions | 13.3×18.8cm |
| model_number | 9858 |
| unspsc_code | 44112006 |
| variation_theme | COLOR |
Check the listing for details. NOLTY Planner 2026 B6 Weekly Ecri Plus 8 mint. Color: Mint (monthly calendar + weekly block) starts on Monday, Condition: New. Listed at 36.49 USD. ■ Made in Japan with NOLTY Quality: This efficient planner with high-quality binding ensures durability throughout the year, even with heavy use. Each cover is handcrafted with a focus on beauty and ease of use.