| Patterned | Earth |
|---|---|
| Custom Bundle | No |
| Color | Multicolor |
| Material | Rubber |
| Item Length | 310 mm |
| Design | Patterned |
| Brand | Unbranded |
| Type | Mouse Pad |
| Unit Type | Unit |
| Manufacturer Warranty | None |
| Item Height | 3 mm |
| Features | Gaming, Non-Slip, Round |
| Country/Region of Manufacture | China |
| Unit Quantity | 1 pcs |
| Item Width | 310 mm |
Check the listing for details. Non Slip Space Round Mouse Pads Mice Mats For Laptop Notebook Computer PC Gaming. Color: Multicolor, Condition: New. Listed at 6.60 USD. Super smooth surface will allow your mouse to glide across the mouse pad effortlessly. A special studded non-slip backing will grip the surface to sit comfortably and securely. Simply wipe the mouse pad with a cleaning cloth to keep it looking new and fresh.