| Size | Makes 12 |
|---|---|
| Color | Red |
| Brand | Unbranded |
| Components Included | Cake Pop Maker, User Manual |
| Features | Non-Stick, Quick Heating & Fast Baking, Space-Saving, User-Friendly Operation |
| Item Depth | 8.11 in |
| Item Height | 4.4 in |
| Item Weight | 3.9 lbs |
| Item Width | 10 in |
| Material | Stainless Steel |
| Power | 760 W |
| Type | Cake Pop |
| Voltage | 120 V |
Check the listing for details. Non-Stick Cake Pop Maker Quick Cooking Compact Design Snacks Easy Cleanup New. Color: Red, Condition: New. Listed at 49.16 USD. Ribbed Glass Candle Holder Hurricane Decorative Centerpiece For Pillar Candles. Non-stick, PFOA-free coating ensures your sweet or savory treats pop out easily and makes cleanup simple with just a quick wipe-down.