| Brand | Futchoy |
|---|---|
| Warranty | 5 Years |
| Manufacturer Warranty | 10 Years |
| Herstellergarantie | 10 Jahre |
| Year Manufactured | 2024 |
| Type | Standard Waffle Maker |
| Model | Taiyaki Maker |
| Capacity | 3 Grid |
| Features | Temperature Control, Non-Stick, Indicator Light, Heat-resistant Handle |
| Material | Stainless Steel, Aluminium |
| Color | Silver |
| Shape | Rectangular |
| Power Source | Electric |
| Voltage | 110 V |
| Power | 1500 W |
| Components Included | Handle, Base, Whisk, Non-Stick Pan, Clip, Instruction Manual |
| Application | Commercial or Home Use |
| Size | 37.5x33x25.5 cm/14.8x12.9x10.04 inch |
| Item Weight | 14 kg/30.86 lb |
Check the listing for details. Non-stick Electric Taiyaki Maker Waffle Maker Machine Fish Baker Machine HOT. Color: Silver, Condition: New. Listed at 185.11 USD. Welcome to our store, we have high-quality pre-sales and after-sales service. Before you buy this Item, you can contact us if you have any questions, and we will answer you in time. I wish you all the best.