| Brand | Unbranded |
|---|---|
| Type | Baking Tray |
| Shape | Rectangle |
| Care Instructions | Hand Wash Only |
| Item Height | 12 in |
| Color | Gray |
| Features | Non-Stick |
| Material | Steel |
| Item Length | 12 in |
| Surface Coating | Non-Stick |
| Item Width | 12 in |
Check the listing for details. Non-Stick Large Cookie Sheet 16 1/8 "x11 1/2" Sheet Pan Baking Tray,. Color: Gray, Condition: New. Listed at 14.95 USD. new