| Color | Brown |
|---|---|
| Size | 31x26cm |
| Brand | None |
| Type | Cake Roll Mat |
| Material | silicone |
| Item Width | 26.00cm |
| Item Diameter | 26.00 |
| Item Height | 1.00 |
| Item Length | 31.00cm |
| MPN | 95EJVBXV964a7e2c433351 |
| Item Weight | 115.00 |
| Manufacturer Warranty | 30 days |
| Unit Type | Cake Roll Mat |
| Country of Origin | China |
| Feature | Baking Tray |
Check the listing for details. Non Stick Silicone Cake Brown Flexible Baking Tray for Home Bakery. Color: Brown, Condition: New, Made in China. Listed at 20.36 USD. An essential tool for all kinds of cake rolls. Easy to twist, use and clean, not easy to deform. Non-stick silicone easily separat food from the. Made of food-grade silicone, this mat is flexible, reusable and, healthy for your family.