| Number of Items in Set | Three-Piece |
|---|---|
| Color | Dark Gray |
| Set Includes | Baking Sheet |
| Material | Carbon Steel |
| Item Length | 19.6 in |
| Brand | Unbranded |
| Type | Bowl |
| Unit Type | lb |
| Item Height | 6.8 in |
| Features | Dishwasher Safe |
| Surface Coating | Non-Stick |
| Item Width | 12.6 in |
| Item Weight | Less than 2 lbs |
Check the listing for details. Nonstick Bakeware Set 3 Piece Heavy Duty Baking Sheets Dishwasher Safe New. Color: Dark Gray, Condition: New. Listed at 26.52 USD. It is a exclusive formula that performs better than other single-coat systems. Non-Stick Carbon Steel Bread Loaf Pans Set of 4 Baking Molds Kitchen Essential. Linen Blend Farmhouse Shower Curtain Romantic Ruffle Semi-Sheer Easy Care Decor.