| Brand | Unbranded |
|---|---|
| Color | Gray |
| Features | Non-Stick |
| Heat Resistance | 450°F |
| Item Depth | 0.67 in |
| Item Height | 11.93 in |
| Item Length | 19.37 in |
| Item Weight | 1-2 lbs |
| Item Width | 11.93 in |
| Material | Carbon Steel |
| Shape | Rectangle |
| Surface Coating | Non-Stick |
| Type | Baking Tray |
| Unit Type | Unit |
Check the listing for details. Nonstick Carbon Steel Cookie Sheet Oven Safe Rust Scratch Resistant Bakeware New. Color: Gray, Condition: New. Listed at 14.74 USD. Since 1972, Baker’s Secret has been a nationwide favorite. We share the passion of baking, cooking, and sharing. Bake safely up to 450°. Your baked goods will never stick on the surface, making it effortless to serve!