| Stove Type Compatibility | Electric |
|---|---|
| Shape | Rectangular |
| Appliance Capabilities | Fish, Meat, Vegetables |
| Power Source | Electric |
| Color | White |
| MPN | TS240W |
| Material | Plastic |
| Item Length | 10 in |
| Brand | Brentwood |
| Type | Grill & Griddle Pans |
| Unit Type | Unit |
| Item Height | 4.2 in |
| Voltage | 120 V |
| Model | TS-240W |
| Features | Cool Touch, Easy Clean, Grill, Non-Stick, Portable |
| Unit Quantity | 1 |
| Power | 240 W |
| Item Width | 9.6 in |
| Item Weight | 2.6 lbs. |
| Country of Origin | China |
| UPC | 715701438068 |
Check the listing for details. Nonstick Compact Dual Sandwich Maker (White) Appliances by Brentwood. Color: White, Condition: New, Made in China. Listed at 24.99 USD. Convenient Cable Wrap. - Grills 1-2 Sandwiches.