| * Feature * | *Durable Material*Beautiful Appearance*Easy to Install* |
|---|---|
| ❤Highlights❤ | ❤Premium Material❤Long Service Life❤Ideal Gift❤ |
| 🔥Feature🔥 | 🔥High Performance🔥High Safety🔥Creative Design🔥 |
| shipping notice | Can not ship to Puerto Rico,Alaska/Hawaii |
| Feature 2 | Special Fashion Design |
| Type | 40cm Stainless Steel Batter Spreader |
| Energy Star | Not Compliant |
| Bundle Description | NEW |
| Custom Bundle | Yes |
| Components Included | 1× Spreader Tool |
| Item location | CA /NJ /Austell |
| Item location | CA /NJ /Austell |
| Brand | Unbranded |
| Material | Stainless Steel |
| Color | Silver |
| Diameter | 40cm |
| Size | 44*37cm |
| Weight | 3KG |
| Shape | as shown |
| 🔥Warranty 🔥 | 3 Years |
Check the listing for details. Nonstick Crepe Maker Stainless Steel Crepe Batter Spreader Tool For Commercial. Color: Silver, Condition: New. Listed at 196.94 USD. Your satis faction is our ultimate goal.