| Brand | Un Brand |
|---|---|
| Color | Gray |
| Surface Coating | Non-Stick |
| Item Diameter | 11 in |
| Set Includes | Grill Pan |
| Item Length | 11 in |
| Features | Non-Stick, Easy Clean |
| Item Width | 11 in |
| Type | Pan Set |
| UPC | 313091691638 |
Check the listing for details. Nonstick Griddle Pan 11 Inch Grey Flat Grill Pan Easy Clean Kitchen Cookware. Color: Gray, Condition: New. Listed at 14.29 USD. Out Of Stock