| Form | Wreath |
|---|---|
| Occasion | All Occasions |
| Artificial/Fresh | Artificial |
| Size | 12 in |
| Color | Multicolor |
| Product | Wall and Door Decor |
| Material | Boiled Wool Felt, Felt |
| Brand | Noonday |
| Type | Wreath Hanger |
| Number in Pack | Less Than 10 |
| Item Height | 12 in |
| Item Width | 12 in |
| Country of Origin | Peru |
Check the listing for details. Noonday Heavy PomPom Wreath 12” - Made In Peru - 100% Wool. Color: Multicolor, Condition: Used, Made in Peru. Listed at 150.00 USD. Noonday Heavy PomPom Wreath 12” - Made In Peru - 100% Wool