| Brand | Nora Lighting |
|---|---|
| Type | Lighting Accessories and Parts |
| Color | White |
| Compatible Product | Certain Nora Lighting models. |
| MPN | NOX-4OR-W |
| Country of Origin | China |
| Finish | White |
| Features | Nora Lighting NOX-4OR 4" Onyx White Oversize Ring |
| Compatible Brand | Nora Lighting |
| Model | NOX-4OR |
| Compatible Model | Certain Nora Lighting models. |
| Item Length | 7 in |
| Item Height | 1 in |
| Item Width | 7 in |
| California Prop 65 Warning | Yes |
| UPC | 732180660124 |
Check the listing for details. Nora Lighting NOX-4OR 4" Onyx White Oversize Ring for NOXAC-431 - White. Color: White, Condition: New, Made in China. Listed at 15.67 USD. 4" Onyx oversize ring used to covers large ceiling cut-outs up to 5-7/8" when using compatible 4" Onyx reflectors. Pioneer Faucets 4100B Single Handle Three Way Diverter Valve Set. Top Products.