| Brand | Nordic Ware |
|---|---|
| Type | Loaf Pan |
| Shape | Cornucopia |
| Color | Gold |
| Material | Aluminum |
| Set Includes | Baking Mold |
| Item Length | 13 in |
| Item Depth | 4 in |
| Surface Coating | Non-Stick |
| Item Width | 9 in |
Check the listing for details. Nordic Ware Cornucopia Cast Baking Pan Gold 10 Cup Thanksgiving Fall Aluminum. Color: Gold, Condition: New other (see details). Listed at 32.75 USD. Nordic Ware Cornucopia Cast Baking Pan Gold 10 Cup Thanksgiving Fall Aluminum No Box