| Brand | Nordic Ware |
|---|---|
| Type | Loaf Pan |
| Making Method | microwave and oven |
| Color | grey |
| Custom Bundle | No |
| Item Height | 2 3/4" |
| Item Diameter | 5 in |
| Material | Plastic |
| Item Length | Less Than 10 in |
Check the listing for details. Nordic Ware Microwave or Conventional Oven Loaf Pan Baking 5" x 8.5". Color: grey, Condition: Used. Listed at 17.99 USD. very good condition