| Brand | Nordstrom |
|---|---|
| Type | Keychain |
| Item Height | Less Than 6 in |
| Color | Black |
| Style | Modern |
| Item Length | Less Than 5 in |
| Item Width | Less Than 6 in |
| Country of Origin | China |
Check the listing for details. Nordstrom 100 Years Anniversary Commemorative Keychain Polished Chrome. Color: Black, Condition: New, Made in China. Listed at 14.99 USD. Nordstrom 100 Years Anniversary Commemorative Keychain Polished Chrome