| MPN | 941 |
|---|---|
| Brand | Norpro |
| Model | 941 |
| Material | Stainless steel |
| Item Width | 3.25" |
| Item Height | 3.25" |
| Item Length | 3.25" |
| UPC | 028901009410 |
Check the listing for details. Norpro Stainless Steel Dispenser & Twine. Condition: New. Listed at 23.50 USD. Stylish dispenser keeps cooking twine clean, tidy and ready to use. Includes 220 feet of food safe, unbleached, natural cotton twine. Use to tie or truss a turkey or poultry and other meats.