| Brand | THE NORTH FACE |
|---|---|
| Country | Japan |
| Bag Depth | 13 cm |
| Bag Height | 44 cm |
| Bag Width | 30 cm |
| California Prop 65 Warning | NA |
| Character | NA |
| Closure | NA |
| Color | Black |
| Country of Origin | Korea |
| Customized | No |
| Department | Men |
| Fabric Type | NA |
| Features | NA |
| Handle/Strap Material | NA |
| Handle Style | NA |
| Handmade | No |
| Hardware Material | NA |
| Lining Material | NA |
| MPN | NA |
| Material | NA |
| Model | NA |
| Occasion | NA |
| Pattern | NA |
| Personalization Instructions | NA |
| Personalize | No |
| Product Line | NA |
| Size | 44x30x13 cm |
| Strap Drop | NA |
| Style | Backpack |
| Theme | NA |
| Unit Quantity | NA |
| Unit Type | NA |
| Vintage | New |
| Year Manufactured | NA |
| UPC | NA |
Check the listing for details. North Face Korea Backpack & Pouch Black NM2DN50 Used. Color: Black, Condition: Pre-owned - Good, Made in Korea. Listed at 287.37 USD. Images 2-6 show the actual product, while images 1 and 7+ are for reference. ✔ - Authentic North Face product from Korea. ✔ C:Origin : Korea. We hope you will consider them. We hope you will take a look at those as well.