| Brand | Northern Tool Supply |
|---|---|
| Unit Type | Unit |
| Item Height | 3-15/16 in |
| Color | Yellow |
| Theme | Tools |
| Material | Plastic |
| Item Length | 3 in |
| Unit Quantity | 1 |
| Item Width | 3 in |
| Country of Origin | China |
Check the listing for details. Northern Tool Supply Mini Bucket - Yellow - .5 Quart. Color: Yellow, Condition: New, Made in China. Listed at 14.99 USD. Northern Tool Supply Mini Bucket - Yellow - .5 Quart