| All returns accepted | ReturnsNotAccepted |
|---|---|
| Brand | Northlight |
| Type | Nutcracker |
| Occasion | Christmas |
| Color | Multicolor |
| Item Height | 14" |
| MPN | F97175 |
| Material | Wood |
| Item Length | 3.25" |
| Item Width | 3.5" |
Check the listing for details. Northlight Standing Nutcracker Drumer Christmas Tabletop Decoration- NEW!. Color: Multicolor, Condition: New. Listed at 26.24 USD. Add a touch of holiday magic to your home with this Northlight Standing Nutcracker Drumer. Perfect for Christmas tabletop decoration, this nutcracker is made of wood and acrylic materials, and features a vibrant multicolor design. Measuring 14" in height, 3.25" in length, and 3.5" in width, this nutcracker is sure to catch your eye and add a festive touch to any room. Whether you're displaying it on your mantle or as a centerpiece, this nutcracker is a must-have for any Christmas decoration collection.