| License Category | Standard |
|---|---|
| Minimum RAM | 2 GB |
| MPN | 21397109 |
| For Operating Systems | Microsoft Windows 10, Microsoft Windows 8, Microsoft Windows 7, Andriod, IOS, Windows 11, Mac OS 11, Mac OS 12, Mac OS 13 |
| Brand | Norton |
| Type | Antivirus/Internet Security, Firewall, 10 GB Cloud Storage, VPN |
| Format | Digital Download |
| Language | English |
| Minimum Hard Drive Space | 1 GB |
| Manufacturer Warranty | 1 Year |
| Model | Norton 360 Standard |
| Minimum Processor Speed | 1 GHz |
| Number of Devices | 1 |
| UPC | 037648688796 |
Check the listing for details. Norton 360 Standard 1 Year Internet Security, VPN, 10GB Cloud Storage (Canada). Condition: Brand New. Listed at 18.28 USD.