| Brand | Symantec |
|---|---|
| Type | Firewall Software, Antivirus/Internet Security, Anti-Spyware, Parental Control |
| Format | PC Card |
| Language | English, Multilingual |
| Minimum Hard Drive Space | 1 GB |
| License Category | Standard |
| Minimum RAM | 1 GB |
| Model | 21332650 |
| Minimum Processor Speed | 1 GHz |
| For Operating Systems | Microsoft Windows 8, Microsoft Windows 7, Apple Mac OS X 10.1, Puma, Apple Mac OS 9, Windows, Apple Mac OS 6, Apple Mac OS 8, Apple Mac OS X 10.0, Cheetah, Mac, Apple Mac OS 7 |
| Number of Devices | 5 |
Check the listing for details. Norton Security Deluxe - 5 Devices. Condition: Brand New. Listed at 71.25 USD. The product is available in English and multiple other languages, making it accessible to a wide range of users.