| Brand | Norwex |
|---|---|
| Type | All-Purpose |
| Color | Blue |
| Number in Pack | 1 |
| Item Height | 10.5 in |
| Model | Norwex Ergo-bend |
| Material | Plastic |
| Item Length | 10.5 in |
| Item Width | 1.5 in |
Check the listing for details. Norwex Ergo-bend. Color: Blue, Condition: Used. Listed at 12.99 USD. The Norwex Ergo-bend is a versatile all-purpose cleaning tool made of sturdy plastic in a sleek blue color. With a unique ergonomic design, this product is easy to grip and maneuver for effective cleaning. Item is preowned, and working condition.