| Number of Compartments | 1 |
|---|---|
| Required Tools | No Tools Required |
| Color | White, Red, Black |
| MPN | 73490 |
| Material | Cardboard |
| Item Length | 4.5 in |
| Brand | Neat Ideas |
| Mounting | Freestanding |
| Type | Magazine Racks |
| Department | Adults |
| Care Instructions | Clean with Dry Cloth |
| Assembly Required | Yes |
| Item Height | 12.75 in |
| Room | Office, Living Room |
| Item Width | 9 in |
Check the listing for details. NOS Neat Ideas Special Edition Magazine Holders 2-Pack Grid Design Cardboard. Color: White, Red, Black, Condition: New. Listed at 20.61 USD. NOS Neat Ideas Special Edition Magazine Holders 2-Pack Grid Design Cardboard