| Power Source | Electric |
|---|---|
| Color | Green |
| MPN | BBE4 |
| Material | Plastic, Non-stick |
| Item Depth | 10 in |
| Brand | Nostalgia |
| Type | Brownie Maker |
| Manufacturer Warranty | 1 Year |
| Voltage | 120 V |
| Item Height | 4 in |
| Model | Nostalgia |
| Features | Drip Tray |
| Components Included | Handle, Heating Plates, Instruction Booklet, Recipes, Brownie Cutter |
| Number of Items | 1 |
| Country of Origin | China |
| Number of Settings/Programs | 1 |
Check the listing for details. 🍪 Nostalgia Bakery Bites Express – Mini Dessert Maker 🍰🔥 NIB. Color: Green, Condition: New, Made in China. Listed at 19.99 USD. • Multi-use dessert maker – brownies, cupcakes, bundt bites & cookies. dessert maker, brownie maker, cupcake maker, bundt maker, nostalgia kitchen, baking machine, mini desserts, kitchen appliance, gift idea, treasure depot, Wichita, liquidation.