| Country of Origin | China |
|---|---|
| Number of Compartments | 4 |
| Shape | Round |
| Power Source | Electric |
| Color | Brown |
| Item Diameter | 12 in |
| Material | Stainless Steel |
| MPN | SMM200 |
| Item Depth | 12 in |
| Brand | Nostalgia |
| Unit Type | Unit |
| Item Height | 4.7 in |
| Model | VonShef 001 |
| Components Included | Instruction Booklet |
| Number of Settings/Programs | 1 |
Check the listing for details. Nostalgia Electric S'mores Maker. Color: Brown, Condition: New, Made in China. Listed at 18.99 USD. Nostalgia Electric S'mores Maker - please note model number is not accurate. Refer to photos for item details.