| Number of Compartments | 1 |
|---|---|
| Power Source | Electric |
| Color | Brown |
| Material | Stainless Steel |
| Brand | Nostalgia |
| Type | Smores Maker |
| Manufacturer Warranty | 1 Year |
| Item Height | 4.7 in |
| Voltage | 120 V |
| Model | Nostalgia |
| Components Included | 4 trays, 2 Stainless steel roasting forks |
| Number of Items | 1 |
| Power | 270 W |
| Item Width | 12 in |
| Item Weight | 2 lbs |
| UPC | 810061707011 |
Check the listing for details. Nostalgia Electric Smores Maker New In Box. Color: Brown, Condition: New. Listed at 20.00 USD. Brand New. Never been opened. What you see is what you get.