| All returns accepted | ReturnsNotAccepted |
|---|---|
| Shape | Round |
| Power Source | Electric |
| Custom Bundle | No |
| Color | Pink & Green |
| Item Diameter | 10 in |
| MPN | 4003546 |
| Item Depth | 10 in |
| Brand | Nostalgia |
| Type | Donut Maker |
| Unit Type | Unit |
| Voltage | 120 V |
| Item Height | 4 in |
| Model | MDM600 |
| Country/Region of Manufacture | China |
| Unit Quantity | 1 |
| Item Width | 10 in |
| Item Weight | 3.1 lb |
| Power | 750 W |
| Number of Settings/Programs | 6 |
Check the listing for details. Nostalgia Electronics Electric Mini Donut Bakery Maker Dessert MDM600 - New. Color: Pink & Green, Condition: New. Listed at 25.00 USD. Nostalgia Electronics Electric Mini Donut Bakery Maker Dessert MDM600 - New. Condition is New. Shipped with FedEx Ground Economy.