| Shape | Round |
|---|---|
| Power Source | Electric |
| Color | Red |
| Material | Metal |
| MPN | VWMMWF5RD |
| Item Depth | 5 in |
| Brand | Nostalgia |
| Type | Standard Waffle Maker |
| Capacity | 1 |
| Item Height | 5 in |
| Voltage | 120 V |
| Model | Nostalgia MyMini |
| Cable Length | 60 in |
| Features | Non-Stick, Easy Clean |
| Components Included | Non-Stick Pan |
| Item Weight | 4 lbs |
Check the listing for details. Nostalgia MyMini Waffle Maker Red Electric Mini Waffle Iron Tested Works. Color: Red, Condition: Open box. Listed at 15.00 USD. Nostalgia MyMini waffle maker in good pre-owned storage condition. - Tested and works properly.