| Number of Compartments | 1 |
|---|---|
| Shape | Round |
| Power Source | Electric |
| Item Diameter | 12 in |
| Color | Brown |
| MPN | SMM200 |
| Material | Stainless Steel |
| Item Depth | 12 in |
| Brand | Nostalgia |
| Type | Smores Maker |
| Manufacturer Warranty | 1 Year |
| Voltage | 120 V |
| Item Height | 4.7 in |
| Model | Nostalgia SMM200 |
| Features | Indicator Light |
| Number of Items | 1 |
| Components Included | Instruction Booklet |
| Number of Settings/Programs | 1 |
Check the listing for details. Nostalgia SMM200 Electric Smores Maker Brown. Color: Brown, Condition: Used. Listed at 12.00 USD. **LIKE NEW/ONLY USED ONCE! Smoke-free home!