| Restocking Fee | No |
|---|---|
| Return shipping will be paid by | Seller |
| All returns accepted | Returns Accepted |
| Item must be returned within | 30 Days |
| Refund will be given as | Money Back |
| Brand | Unbranded |
| MPN | Does not apply |
| Book Title | Not a Fan Updated and Expanded : Becoming a Completely Committed Follower of Jesus |
| Item Length | 8.4in |
| Item Height | 0.6in |
| Item Width | 5.4in |
| Author | Kyle Idleman |
| Format | Trade Paperback |
| Language | English |
| Topic | Christian Life / General |
| Publisher | Zondervan |
| Publication Year | 2016 |
| Genre | Religion |
| Item Weight | 7.6 Oz |
| Number of Pages | 240 Pages |
Check the listing for details. Not a Fan Updated and Expanded: Becoming a Completely Committed Fo - VERY GOOD. Condition: Very Good. Listed at 5.73 USD. Not a Fan Updated and Expanded: Becoming a Completely Committed Fo - VERY GOOD Product Id:0310344700 Condition:USED_VERY_GOOD Notes:Item in very good condition! Textbooks may not include supplemental items i.e. CDs, access codes etc...