| Title | Notebook, A5 15x21 cm, white, 1 pc |
|---|---|
| Release Date | 03/25/2015 |
| Item Height | 45mm |
| Item Weight | 220g |
| Item Width | 300mm |
| Color | Other |
| Brand | Creativ |
| Style | Modern |
| Theme | Plain |
| Features | Soft cover |
| Item Length | 310mm |
| Type | Drawing Pads & Books |
| MPN | 100263 |
| Size | a5 |
| Pattern | Solid Color |
| Number of Items | 1 |
| Dimensions | 31 x 30 x 4.5 cm; 220 g |
| Paper Size | a5 |
| Batteries | No |
| Ruling Type | Plain |
| Pages | 60 |
| Cover Material | Paper |
| Country of Origin | China |
| Country or Region of Manufacture | China |
| UPC | 5707167995761 |
Check the listing for details. Notebook, A5 15x21 cm, white, 1 pc. Color: Other, Condition: New, Made in China. Listed at 22.09 USD. Title: Notebook, A5 15x21 cm, white, 1 pc. Paper Size: a5. Style: Modern. Country or Region of Manufacture: China. Country/Region of Manufacture: China. Cover Material: Paper. Ruling Type: Plain. Batteries: No.