| Brand | Unbranded |
|---|---|
| Type | Photo Frame |
| Item Height | 5 in |
| Theme | Noahs Ark |
| Material | Pewter |
| Item Length | Less Than 10 in |
| Country of Origin | Taiwan |
| Handmade | No |
| Item Width | 5 in |
| Modified Item | No |
Check the listing for details. NOTRE-3X3'' PHOTO SIZE NOAHS ARK FRAME FOR BABIES. Condition: New other (see details), Made in Taiwan. Listed at 15.00 USD.