| Mounting Style | Through-Hole |
|---|---|
| LED Color | Multicolor |
| Nominal Voltage | 5 V |
| Standard | CEE E198681 |
| Item Length | 95 mm |
| Suitable For | General LED |
| Brand | Novastar |
| Series | NovaStar MRV330-1 |
| Type | Receiving Card |
| Unit Type | Unit |
| Item Height | 145 mm |
| Model | MRV330-1 |
| Unit Quantity | 1 |
| Country of Origin | China |
| Item Width | 16 mm |
Check the listing for details. NovaStar MRV330-1 Receiving Card LED Display Screen Synchronous Control System. Condition: New, Made in China. Listed at 35.50 USD.