| Number of Dividers | 5 |
|---|---|
| Closure | Zip |
| Size | Small |
| Color | Black |
| Material | Nylon |
| Item Length | 10 in |
| Item Depth | 9 in |
| Number of Pockets | 3 |
| Brand | NRA |
| Type | Tactical Gear Bag |
| Item Height | 7.5 in |
| Features | Divider System |
| Sport/Activity | Hunting |
| Handle/Strap Material | Nylon |
Check the listing for details. NRA American Eagle Logo Small Bag Nylon Multi compartment Shoulder Strap Black. Color: Black, Condition: Pre-owned. Listed at 16.00 USD. Excellent unused condition . Has been in storage. With unopened shoulder strap attachment. Embroidered NRA logo American Bald Eagle logo Has removable dividers and Velcro attachments inside bag. Faint wear noted on surface of a couple dividers Measurements are approximate: Depth: 9 in Height:7.5 in Length: 10 in Thanks for checking out my items!