| Brand | nrp |
|---|---|
| Type | Pressure Control Hose |
| Hose Color | Grey |
| Item Diameter | 2mm |
| Material | Thermoplastic |
| Item Length | 48 in |
| Number of Hoses | 1 |
| Maximum Pressure | 1000 psi |
Check the listing for details. NRP 48 Inch Flexible Pressure Control Hose. Condition: New. Listed at 64.99 USD. X Straight, 1/4" FFL Connects. NATIONAL REFRIGERATION PRODUCTS | Langhorne, PA 19047.